Szkolenia

Jestem certyfikowanym trenerem makijażu permanentnego. Działalność szkoleniową prowadzę na podstawie licencji numer: (2.28/00002/2017). Moje szkolenia dedykowane są osobom początkującym oraz funkcjonującym w zawodzie, którzy potrzebują doskonalić swój warsztat, poznawać najnowsze techniki oraz korygować ewentualne błędy. Wymogiem, jaki stawiam przed moimi kursantami, jest wyczucie estetyki i piękna oraz rozwinięte zdolności manualne. Wykształcenie branżowe jest oczywiście dodatkowym atutem. Po skończonym szkoleniu kursant otrzymuje certyfikat potwierdzający zdobycie umiejętności w zakresie pigmentacji.

Szkolenie Basic

Dedykowane jest dla osób, które chcą rozpocząć pracę w zawodzie linergisty lub dla osób, które ukończyły szkolenie w innej placówce i czują się jeszcze niepewnie.

Szkolenie 2-dniowe z zakresu pigmentacji brwi metodą pudrową:

 • Pierwszy dzień – omówienie zagadnień związanych z pigmentacją, praca na sztucznej skórce i makijaż pokazowy
 • Dzień drugi – praca kursantki z modelkami

Grupa 2-3 osoby

Koszt 4300 zł

Szkolenie Masterclass

Jest to 1-dniowe szkolenie uzupełniające z danej techniki pigmentacji dedykowane dla osób już pigmentujacych maszynowo, chcących podnieść swoje kwalifikacje.

 • brwi – ombre brows, powder effect
 • kreski – zagęszczenie linii rzęs, tradycyjny eyeliner lub ombre eyeliner
 • usta – aquarelle lips, ombre lips

Podczas szkolenia eliminujemy dotychczasowe błędy w pracy oraz uzupełniamy i weryfikujemy wiedzę teoretyczną. Kursant uczy się poprawnej techniki mikropigmentacji.
Panel teoretyczny, praca na sztucznej skórce, praca na modelce.

Grupa 2-4 osoby

Koszt 2500 zł

Rysunek wstępny brwi

Perfekcyjnie wykonany rysunek wstępny brwi to klucz do sukcesu idealnej pigmentacji lub perfekcyjnej stylizacji brwi henną.
Szkolenie przygotowane z myślą o osobach, które planują rozpocząć przygodę z makijażem permanentnym, bądź dla tych już pracujących w zawodzie linergisty, którym rysunek wstępny wciąż sprawia trudność.

Podczas szkolenia kursant uczy się jak poradzić sobie z asymetrią oraz jak sprawnie i precyzyjnie wykonać perfekcyjny rysunek brwi.

Praca na modelkach

Grupa 4-5 osób

Koszt 1000 zł

Szkolenie łączone-rysunek i pigmentacja

Jest to jednodniowe szkolenie z brwi dla osób już pigmentujących. Szkolenie kierowane jest do osób, które mają problem z wykonaniem rysunku wstępnego oraz chcą dopracować technikę pigmentacji.
Podczas szkolenia kursant uczy się prawidłowego rysunku brwi oraz wykonuje pigmentację na modelce.

Grupa 2-4 osób

Koszt 2000 zł

Moje kursy realizowane są zgodnie z opracowaną przeze mnie, autorską formułą. Pełen program szkoleniowy umożliwia zdobycia kompleksowej wiedzy praktycznej i teoretycznej z zakresu pigmentacji niezbędnej do pracy linergistyki. Ponieważ praca ta wymaga dbałości o szczegóły i precyzji, zajęcia odbywają się w małych grupach dwu lub trzyosobowych na szkoleniach BASIC i dwu lub czteroosobowych na szkoleniach MASTERCLASS. Taki standard szkolenia pozwala kursantom wykonać makijaż modelce samodzielnie, jedynie przy moim wsparciu merytorycznym. Po szkoleniu kursanci są przygotowani do samodzielnej pracy w zawodzie.

Moja gwarancja jakości to:

 • Autorska formuła
 • Wysokiej jakości barwniki i nowoczesny sprzęt
 • Małe grupy
 • Nabycie kompetencji umożliwiających samodzielną pracę

Zapewniam :

 • Skrypt szkoleniowy
 • Modelki
 • Wsparcie poszkoleniowe
 • Lunch i serwis kawowy