O nasProfesjonalizm nie jest kwestią szczęścia lub przypadku, ale rodzi się z pasji i zaangażowania.

Witaj w naszym świecie, świecie makijażu permanentnego.
Nazywam się Ewelina Stachowicz (do niedawna Kulawczyk). Z branżą kosmetyczną jestem związana od ponad 20 lat. W 2013 roku uzyskałam tytuł licencjonowanej linergistki od 2015 roku należę do stowarzyszenia ELITE Permanent Makeup. Jestem również absolwentką pierwszej w Polsce rocznej szkoły trenerskiej makijażu permanentnego.
Cenię doskonałość, dlatego nieustannie zdobywam wiedzę, która pozwala mi podążać za najnowszymi trendami i technologiami stosowanymi w makijażu permanentnym.
Na swoim koncie posiadam wiele szkoleń u wybitnych i cenionych trenerów. Każdego roku uczestniczę w sympozjach i konferencjach dotyczących makijażu permanentnego.
Co roku z naszego Instytutu wychodzi wiele samodzielnych i utalentowanych linergistek, z którymi dzielę się swoja pasją wiedzą i zdobytym doświadczeniem.
Kilka lat temu jedna z najwierniejszych uczennic, moja córka Kaja Werner, dołączyła do mojego zespołu na stałe, by wspólnie tworzyć dla Was Instytut. Jak nikt inny rozumie ona moją wizję tego miejsca. Kto nie spróbował, ten nie wie – ja jednak mam pewność – że przekazywanie własnej wiedzy dziecku jest najprzyjemniejszą sztafetą w życiu.
W Instytucie pracujemy razem od 2017 roku, jednak okres naszych wzajemnych inspiracji trwa znacznie dłużej.Kaja Werner
Certyfikowana linergistka – makijażem permanentnym zajmuje się od dwóch lat. Perfekcjonistka dbająca o każdy szczegół. Obdarzona talentem manualnym i świetnym gustem.

DOŚWIADCZENIE I CERTYFIKATY

ZOBACZ

Od lat z uwagą słucham Waszych potrzeb. To z nich zrodził się Instytut Makijażu Permanentnego. Chcąc zaoferować Wam ponadprzeciętny standard i komfortowe warunki, stworzyłam miejsce wyjątkowe. Czas spędzony tu jest czasem tylko dla Was – bez telefonu, bez pośpiechu. W odresturowanym lofcie olsztyńskich koszarów, w przestronnych, genialnie oświetlonych wnętrzach spotykają się sztuka i spokój. To miejsce, w którym zamiast plotkami, częstujemy Was muzyką i dobrą kawą. Wierzę, że będzie to dla Was totalny chillout zwieńczony pozytywną metamorfozą.