Regulamin

 1. Rezerwując termin zapoznaj się z przeciwwskazaniami, zaleceniami przedzabiegowymi, cennikiem i wieloma innymi informacjami dotyczącymi makijażu, które są dostępne na naszej stronie.
 2. Zapisy na zabieg, przekładanie lub odwoływanie wizyt odbywa się tylko telefonicznie pod numerem 509-218-946.
 3. Jeżeli masz stary makijaż permanentny koniecznie nas o tym poinformuj. My podejmiemy decyzję o przykryciu lub usunięciu makijażu, ale dopiero po konsultacji.
 4. W cenę zabiegu wliczona jest korekta po 4-8 tygodniach.
 5. Klientka ma prawo do jednorazowej zmiany terminu korekty po wcześniejszym ustaleniu tego wspólnie z nami w czasie nie krótszym niż 48 h przed zabiegiem. Odwołanie/zmiana terminu w czasie krótszym niż 48 h przed wiąże się z dopłatą 100 zł.
 6. Odwoływanie wizyty poniedziałkowych w piątek jest traktowane tak samo jak odwołanie w czasie krótszym niż 48 h.
 7. Odmawiamy pigmentacji w przypadku nieporozumienia estetycznego. Nie robimy ciemnych mocnych i wyrysowanych brwi. Makijaż Permanentny to nie jest makijaż wieczorowy! : )
 8. Sugerujemy przyjść w pomalowanych przez siebie brwiach, oczach lub ustach tak jak lubisz na co dzień. Pomoże to w konsultacji kształtu i koloru
 9. Mile widziane zdjęcia inspiracji : )
 10. Nie pobieramy zadatków jak większość salonów ale jeżeli nie pojawisz się na umówionej wizycie bez uprzedzenia lub odwołasz ją w czasie krótszym niż 48 h, chcąc umówić się na kolejny termin do ceny zostanie doliczone 20%. Jest to kwota, która by nie uległa zwrotowi gdyby zadatek był wpłacany. My szanujemy twój czas i jesteśmy zawsze kiedy przychodzisz na swoją wizytę dlatego liczymy, że Ty również uszanujesz nasz czas.
 11. Jeżeli odwołasz wizytę w czasie krótszym niż 48h wymagamy wpłaty zadatku w celu rezerwacji nowego terminu. Przypominamy również, że zadatek jest formą zabezpieczenia i jest BEZZWROTNY!
 12. Jeżeli wspólnie podejmiemy decyzję o poprawieniu nieudanego makijażu permanentnego wykonanego w innym salonie, pamiętaj, że może się to wiązać z większą ilością wymaganych zabiegów. W cenie naszej usługi są dwa spotkania. Każde kolejne jest płatne 150 zł.
 13. Nie pigmentujemy osób nieletnich.
 14. Nie wykonujemy pigmentacji na odpowiedzialność klienta.
 15. Odmawiamy pigmentacji w przypadku naszego złego stanu zdrowia. Was także prosimy o nieprzychodzenie na zabieg z przeziębieniem, aby nie narażać nas na zarażenie.
 16. Na zabieg najlepiej przyjść bez osoby towarzyszącej, w szczególności bez dzieci, zależy nam na Waszym i naszym skupieniu
 17. Dbamy o komfort wszystkich klientów, dlatego prosimy, aby czas w poczekalni był wolny od rozmów telefonicznych. Prosimy o ustawienie telefonu na tryb „cichy” zarówno na czas oczekiwania, jak i samej wizyty. Razem stwórzmy atmosferę relaksu i odpoczynku.
 18. Prowadzimy listę osób oczekujących, dlatego jeżeli twój termin jest zbyt odległy, poproś o wpisanie na taką listę. Jeżeli zwolni się jakieś miejsce, poinformujemy Cię o dostępności terminu.
 19. Po każdym umówieniu terminu nasz system wysyła do Ciebie smsa. Nie odpowiadaj na niego ponieważ to sms systemowy. Nasz numer kontaktowy jest w treści wiadomości.